Odkurz, umyj, wysusz

Polacy, idąc w ślady swoich europejskich sąsiadów, coraz mniej czasu spędzają w domu. Praca i dodatkowe zajęcia pochłaniają nas bez reszty i sprawiają, że często cały dzień jesteśmy poza domem. W związku z takim trybem życia większość z nas gruntowniejsze porządki robi raz w tygodniu.  Zza drzwi wielu domów w sobotnie przedpołudnie słychać dźwięk odkurzacza.

Weekendowe porządki

odkurzaniePo całym tygodniu pracy marzymy tylko o tym, aby wypocząć. Tymczasem cotygodniowe porządki, obiad, zakupy, basen, piłka, spotkanie z kumplem, wizyta u rodziców i popołudniowa kawa z przyjaciółmi sprawiają, że często brakuje nam czasu na zrealizowanie wszystkich weekendowych planów. Aby nie spędzać na sprzątaniu zbyt wiele czasu warto zaopatrzyć się w dobry odkurzacz oraz komplet ściereczek. Otwieramy okna, żeby do domu wpadło nieco świeżego powietrza, w uszy wkładamy słuchawki, z których płynie ulubiona muzyka, bierzemy odkurzacz dla alergików w dłoń i jazda … sprzątamy.

Odkurza, mopuje i suszy

Doskonałym sposobem na przyspieszenie weekendowych porządków jest odkurzacz 3w1. Aqua Trio jednocześnie odkurza, mopuje i suszy podłogę. Dzięki delikatnym, samoczyszczącym się szczotkom z mikrofibry i minimalnym zużyciu wody fantastycznie sprawdza się podczas czyszczenia podłóg drewnianych, ceramicznych, kamiennych, laminowanych i winylowych. Co więcej, podczas mycia podłogi odkurzacz korzysta jedynie z czystej wody z osobnego pojemnika, a nie jak podczas tradycyjnego mycia mopem z tej samej wody z jednego wiaderka. Odkurzacz jest przyjazny nie tylko naszym podłogom, ale także środowisku. Pozwala na zmniejszenie poboru energii nawet o 50% i mniejsze zużycie wody potrzebnej do mycia podłóg nawet o 70%. Ten skuteczny odkurzacz i wodny mop w jednym pozwala szybko i skutecznie wyczyścić wszystkie domowe zakamarki.

Zatem moi drodzy, zanim kolejny raz sięgniecie po tradycyjny odkurzacz, wiadro z wodą i mopa na długim kiju zastanówcie się czy nie lepiej potrzebny na sprzątanie czas poświęcić na mecz i zimne piwo, wyjście ze znajomymi czy wizytę na siłowni.

źródło grafiki.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s